Pakalpojumi

PASŪTĪJUMU PIEŅEMŠANA

Logu un citu konstrukciju pasūtīšana notiek izsaucot menedžeri pie Jums mājās. Ir iespējams uzreiz sastādīt tāmi un līgumu. Mūsu menedžeri apkalpo klientus visā Latvijā.

KONSULTĀCIJAS

Lai pēc iespējas veiksmīgāk palīdzētu izvēlēties produktus, piedāvājam saņemt mūsu speciālistu bezmaksas konsultāciju, kā arī atbildes uz visdažādākajiem Jūs interesējošiem tehniskajiem jautājumiem.

MONTĀŽA

SIA” LOGI PLUS ” montāžas darbus veic speciāli apmācīti darbinieki, ar modernu aprīkojumu un transportu. Kolektīvā strādā pieredzējuši montieri, kuriem ir daudzu gadu pieredze šajā jomā, kas nodrošina darba kvalitāti.

AILU APDARE

Mūsu meistari veiks kvalitatīvu gan iekšējo, gan ārējo logu ailu apdari izmantojot mūsdienīgus materiālus un profesionālu pieeju.

PIEGĀDE

Lai veiktu savu darbību visā Latvijas teritorijā, firma ir nodrošināta ar savu auto bāzi, kas ļauj mums piegādāt Jūsu izvēlēto preci uz jebkuru Latvijas rajonu.

LOGU REGULĒŠANA

Neaizveras logs? Beigusies garantija? Veicam logu un durvju pēcgarantijas remontu, regulējam eņģes, mainām stikla paketes, montējam papildus fiksācijas un atvēršanas detaļas.

 

 latvia lat