Alumīnijs

alum1

ALUPROF MB-45

Iekštelpu norobežojošas konstrukcijas

MB-45 sistēma ir paredzēta iekštelpu norobežojošo konstrukciju izveidei. Iestiklošanai ar "AUKSTO" profilu izmanto 4 un 6 mm biezu stiklu. Pieejama arī droša stikla sistēma TRIPLEKS, kurā starp stikliem ir iestrādāta plēve. Tā stikla sadauzīšanas gadījumā ļauj stikla konstrukcijai neizbirt, bet palikt savā vietā. Profila platums ir 49 mm. Pieejams plašs krāsu  spektrs no RAL krāsu kataloga, kas spēs apmierināt jebkura klienta gaumi.

uzzināt cenu jūsu konstrukcijai

alum2

ALUPROF MB-70

Ārsienu norobežojošas konstrukcijas

MB-70 profila sistēmā ir ierīkots izolējošs termoiestarpinājums. Ar tā palīdzību var veikt jebkādas telpas fasādes iestiklošanu. Šis "SILTS" iestiklošanas variants der gan komerctelpām, gan privātmājām. Profilā iestrādātais plastmasas termotilts palielina konstrukcijas aukstumizturību, kas agrāk alumīnijam bija vājā vieta. Izstrādājuma krāsu izvēlas pēc RAL skalas, kas ļauj dekorēt fasādes jebkurā iespējamā krāsu tonī. Ir arī iespēja izvēlēties laminētu konstrukciju ar  koka struktūru.

uzzināt cenu jūsu konstrukcijai

alum3

ALUPROF MB-78EI

Ugunsdrošas norobežojošās konstrukcijas

MB-78EL ugundroša alumīniju profilu sistēma plaši tiek pielietota sabiedriskās ēkās, slimnīcās, skolās, bērnudārzos- kur ir paaugstinātas ugundrošības prasības. Lielā mērā tās salīdzināmas ar standarta logu un durvju sistēmam ALUPROF SA-MB-45, MB-60 un MB-70. Alumīnija konstrukcijas atbilst LBN 201-07 "Būvju ugundrošība".

uzzināt cenu jūsu konstrukcijai