Koka logi un durvis

Profil 68 SOFT (STANDARD)


Koka logiem ir laba gaismas un gaisa caurlaidība. Tie aizsargā no trokšņa, putekļiem, mitruma un aukstuma. Logi nepelē un nesasalst, nesašķobās, nepiebriest un nečīkst.
Koka logu izgatavošana notiek pēc speciālas tehnoloģijas un noteiktā kārtībā. Jēlmateriāls tiek kārtīgi apstrādāts, un pēc tam salīmēts. Tas dod iespēju kontrolēt mitruma uzsūktspēju, tādēļ gatavā konstrukcija neplīst. Jau izžāvētu loga profilu pārklāj ar laku, kuras sastāvā ir alkids. Tas aizsargā koku no pūšanas. Pēc tam koks tiek kārtīgi nopulēts (roku darbs). Tādā veidā tiek iznīcinātas koka šķiedras, kuras ir izveidojušās uzsūkšanas procesā. Tad koks tiek apstrādāts otru reizi škidrumā, un atkal nopulēts. Pēc uzsūkšanas profils tiek pirmo reizi nolakots. Žāvēšana notiek ar aerogidrodinamisko veidu pēc katras lakošanas kārtas (pavisam trīs reizes). Visas lakas un ķīmiskie šķidrumi, kuri tiek pielietoti izgatavojot logu, ir ekoloģiski tīri un viegli šķīst ūdenī.

uzzināt cenu logiem / durvīm

 

Profil MIRA - ar alumīnija pārklājumu (PREMIUM)


Koka- alumīnija logu kalpošanas laiks palielinās par 20-30 gadiem salīdzinājumā ar parastiem koka logiem. Alumīnija ārējais rāmis ir garantija reālajā dzīvē. Iekšējais rāmis no koka nodrošina dabas siltumu un draudzīgu estētisku izskatu. Koka profils ir labi aizsargāts pret mitrumu, kas ļauj tam saglabāt teicamu siltuma izolāciju un neprasa nekādus papildus koksnes aizsardzības pasākumus.
Ekstrēmi apstākļi, jūras tuvums- tā vairs nav problēma koka logu cienītājiem. Tā ir jauna, inovatīva logu konstrukcija, kura neatstāj nekādas izredzes konkurences ziņā citām logu sistēmām. Šie logi apvieno sevī divus svarīgāks faktorus- praktiskumu un neierobežotas dizaina iespējas, ko ir jau augsti novertējuši arhitekti un dizaineri visā pasaulē.

uzzināt cenu logiem / durvīm