PVC logi un durvis

OPTIMA KLASE

WITAL / 5 KAM

WITAL 5 kameru logs ir viena no pieprasītākajām precēm Latvijas tirgū. Logi standartā tiek komplektēti ar stikla paketi pildītu ar argona gāzi un selktīvo parklajumu.Loga platums ir 70mm.

Visa WITAL produkcija regulāri iziet stingru kontroli, un tai pieder sertifikāts, kas atzīts ar vadošo starptautisko institūtu. Mīkstie un noapaļotie gali piešķir logiem klasisko eleganci. Šī modeļa logi ir ne tikai klasiska dizaina, bet arī ar labu siltumizolāciju. Pievilcīgā cena ir padarījusi to par vienu no populārākajiem Latvijā.

uzzināt cenu logiem / durvīm

KOMFORTA KLASE

ELITE / 6 KAM

Piedāvājam Jūsu uzmanībai ražojumus no 80mm plata, 6 kameru PVC A klases ELITE profiliem. Profila kvalitāti garantē ražotājkompānijas ELITE sertifikāts.Logos tiek uzstādīta vācu ražojuma furnitūra ROTO, kas ir sevi pierādījusi Latvijas tirgū.

Standartā ir pieejama melna gumija, pēc klienta vēlmes tā var būt arī pelēka.Standarta komplektācijā ietilpst stikls ar selektīvo pārklājumu, kas samazina siltuma iekļūšanu telpās karstā laikā, un samazina siltuma izkļūšanu ziemas mēnešos.Vieta starp stikliem tiek aizpildīta ar argona gāzi."ELITE"- tā ir laba izvēle, par vēl labāku cenu!

uzzināt cenu logiem / durvīm

rehau logs

KNOW-HOW KLASE

NĀKOTNES LOGI - PIEEJAMI JAU TAGAD

Nepārspējama siltuma izolācija

REHAU RAU-FIPRO – revolucionārs šķiedru kompozītmateriāls dod iespēju vienkārši sasniegt vērtības, ko līdz šim varēja nodrošināt tikai speciāli un sarežģīti tehniskie risinājumi. Ar 86mm iebūves dziļumu un pārdomātu daudzkameru tehnoloģiju GENEO nodrošina optimālus priekšnoteikumus enerģijas ietaupīšanai. Pat 80 līdz 90% no visām logu konstrukcijām var tikt izgatavotas bez pierastā metāla. Atbilst pasīvo ēku standartam, piemērota elitāriem dzīvokļiem.

uzzināt cenu logiem / durvīm